Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

SAGA HOME ART Agnieszka Sibila

Florentyny Luboińskiej 3b/16 Poznań

Mapa

796 186...

796 186 111

Chcesz sprzedać nieruchomość?

13

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia SAGA HOME ART Agnieszka Sibila

Filtruj

470 000 zł48,40 m² 9 710,74 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 22 maja 2026 (piątek) na godzinę 17.00 -19.00; os. Jana III Sobieskiego, piątkowo, poznań obowiązują zapisy:...

Szczegóły ogłoszenia

1 835 085 zł164,83 m² 11 133,20 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

164,83 m | 2 księgi wieczyste | 2 niezależne poziomy | Fotowoltaika11 kw | dochód z najmu 4600 zł/m-c! | 4 miejsca postojowe|0% prowizji Mam...

Szczegóły ogłoszenia

247 940 zł1 771 m² 140 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% prowizji/1771 m /działka bud./media: prąd, woda Ogłoszenie dotyczy działki nr 244/20. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł80,84 m² 30 925,28 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

80 m2/zachwycający widok na morze/3 tarasy/klimatyzacja/baseny/sauny/antreso la Przedstawiam Państwu wyjątkowy i piękny nadmorski apartament...

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²195,33 m² 11 719 zł

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pinea lokal pod gastronomię/ogródek/30 m do morza Lokal nr 7 Prezentowany lokal to idealna przestrzeń pod handel lub gastronomię - zlokalizowany jest...

Szczegóły ogłoszenia

18,29 zł/m²82 m² 1 500 zł

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 13 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego...

Szczegóły ogłoszenia

20,73 zł/m²82 m² 1 700 zł

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 17 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego...

Szczegóły ogłoszenia

142 800 zł952 m² 150 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kępa/działki 952-1233m2/0%prowizji/brak pcc! działka nr 20/201 Z przyjemnością prezentuje Państwu działki budowlane o powierzchni od 952 m2 do...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80,76 m² 13 608,22 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji/widok na Wartę/4 pokoje/garaż/komórka/rowerownia 0% prowizji/widok na Wartę/4 pokoje/garaż/komórka/rowerownia Na sprzedaż jasne i bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł77,42 m² 10 074,92 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 17 maja 2026 (niedziela) na godzinę 17.00 -19.00; ul. Bielicowa, naramowice, poznań obowiązują zapisy: aby...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 650 000 zł291,58 m² 5 658,82 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 066 m²

0% prowizji/dom: 292 m /duża działka 3066 m Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

857 835 zł86,65 m² 9 900 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji/86,65 m2/2 mieszkania/fotowoltaika/klimatyzacja/rek uperacja Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch mieszkań...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł34,20 m² 12 134,50 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 14 maja 2026 (czwartek) na godzinę 17.00 -19.00; ul. Przepiórcza, junikowo, poznań obowiązują zapisy: aby...

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł943 m² 168,61 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 943 m2/0% prowizji/mpzp/2 jeziora/las/media. Mam przyjemność przedstawić Państwu wspaniałą i przestronną nieruchomość na działce...

Szczegóły ogłoszenia

977 250 zł78,18 m² 12 500 zł/m²

Agnieszka Sibila

Agnieszka Sibila

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji|ogród|taras|fotowoltaika|rekupe racja|klimatyzacja|78,18 m2 Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu parterowego...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij